USP-250QB
Fajka do nurkowania USP250QB wyposażona jest w górny suchy zaworek, która zapobiega przedostawaniu się wody do komory fajki. Dolny zaworek spustowy ułatwiający czyszczenie. Fajka wyposażona też jest w anatomiczny ustnik o wysokim komforcie użytkowania.
- Hipoalergiczny silikon i ustnik
- Technologia HyperDry Elite Dry Top
- Anatomiczny ustnik o wysokim komforcie użytkowania

Krystaliczny silikon
„Krystaliczny silikon” zastosowanie 100% czystego, klasy chirurgicznej, nie alergicznego silikonu, zapewnia doskonałe dopasowanie do twarzy co zwiększa komfort użytkowania i szczelność, redukując do minimum zmęczenie.

HYPERDRY ELITE - DRY TOP
„Hyperdry Elite – Dry Top” ostatnia innowacja w technologi suchych fajek, dzięki której fajka podczas zanurzania jest sucha. Pływak umieszczony w zaworze, natychmiast go zamyka, uniemożliwiając wodzie wtargnięcie do środka, jeśli fajka znajdzie się pod wodą.

Zaawansowany zawór jednokierunkowy
Zawór zawsze pozostaje w najniższym punkcie, nawet podczas nurkowania pionowo w stosunku do lustra wody. Oczyszczanie z wody, jest zatem łatwe w każdym momencie. Zapobiega to również bulgotaniu wody podczas oddychania.
Kolor silikonu: | Czarny |
Kolor: | Niebieski, Żółty, Błękitny, Turkusowy |